Çiflikten Sofraya İntiba…

Besi çiftliklerimizde hayvan refahına azami özen gösterilerek yetiştirilip hijyenik koşullarda, hijyenik usullere göre kesilen hayvanlar, gıda güvenliği zinciri korunarak frigofrik araç filosuyla öce Küçükyalı merkez binamızdaki üretim tesisimize taşınır. Besi çiftliklerinde başlayıp, ISO 9001:2008 Kalite Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği belgelerine sahip işleme tesislerimizde süren taze et serüveni, İntiba kasap reyonlarından İntiba Döner restoranlarına uzanarak yepyeni bir boyuta kavuşmakta. Maltepe ve Kavacık kasap reyonlarıyla kırmızı et sektörünün maestroluğunu yapan İntiba; Küçükyalı ,Kartal, Kavacık ve Beşiktaş, İzmit restoranlarıyla da döner lezzetine farklı bir boyut kazandırıyor. Firmamız, Küçükyalı E-5 kenarında bulunan Genel Merkez binasıyla üretim faaliyetine, Küçükyalı restoranıyla da müşterilerine lezzetli ikramlar sunmaya devam etmektedir.

“LEZZET ETRAFINDA DÖNER” sloganıyla yola çıkan İntiba Döner restoranları, dünya ölçeğinde ülkemizle adeta özdeşleşmiş bulunan döneri müşterilerine en üst kalitede ve en leziz biçimde sunarken, sadece et kalitesini değil servis ve hizmet kalitesini de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Gerçek şu ki, kendi besi çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz hayvanlardan elde edilmiş; hiçbir katkı maddesi içermeyen güvenilir İntiba ürünleriyle benzersiz bir ziyafet yaşamadan, döner hakkında yapılacak bütün yorumlar eksik ve yetersiz kalacaktır!..

360 Derece Dijital Tur